VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGA
DRAUGAMS

 

VIRTUALIOS REALYBĖS ŠVENTĖ DRAUGŲ KOMPANIJAI!

Gimtadienio idėja

Artėja gimtadienis, praleisk jį šį sykį virtualioje realybėje. Neabejotinai būsite maloniai nustebinti virtualios realybės teikiamais malonumais

Esi šaudyklių fanas?

Klausimas tik vienas – norėsite pistoleto ar AK47?

VR čempionatas namuose

Kyla senas kaip mūsų draugystė klausimas, kuris vairuoja geriau? Lenktyniaukite su Formulės-1 bolidu ir išsirinkite tikrąjį čempioną – skaičiai nemeluoja!

Virtualios realybės VR renginys vaikų švntei, vaikų draugams

Vyrai ar moterys

Vyrai atlikinės moteriškas VR užduotis, o moterys priešingai- vyriškas.  Komanda surinkusi daugiau taškų ir nugalės. Tai kas visgi nugalės – vyrai ar moterys?

Baimės

Tai kuris visgi iš Jūsų labiausiai bijo? Pastebėjome, kad siaubo patirtys kaip niekas kitas išjudina draugų vakarėlį. Visi tik sako, kad nieko nebijo iki kol pasirodome mes.

SPECIALI PROGRAMA BERNVAKARIUI, MERGVAKARIUI!

IR VĖL VESTUVĖS

Tai ką, už kelių savaičių dar vienas draugas(-ė) stoja prie altoriaus? Pažįstamas jausmas, kai žinai, kad tavo rankose atsakomybė sukurti beprotišką šventę. Susisiek su mumis – mes tai jau darėme tiek kartų, kad beprotybė tapo kasdienybe!

SPECIALI PROGRAMA JAM/JAI

Sukūrėme specialią programą tiek bernvakariams, tiek mergvakariams. Daug juoko, užduočių, komandinio darbo, baimių, riksmų, išgąsčio ir viso ko kito, ko tik reikia vedybiniam gyvenimui pasiruošti. Papasakok apie savo draugą(-ę), apie jo(-s) stiprybes, silpnybes, baimes, norus, karščiausias užgaidas, slapčiausias fantazijas – prižadame dėl Jūsų draugo(-ės) stengtis ne mažiau nei Jūs patys!

VR PRAMOGOS SU S-ŽENKLU

Galvojate, kad virtualios pramogos būtų „visai nieko“, tačiau taip su nekantrumu laukiate tokiai šventei įprastų pikantiškų momentų? Ne bėda – pasiūlysime ir tai! Aišku virtualiai! Vis vien liesti negalima, tai koks skirtumas?!

PAPILDOMOS PASLAUGOS

INDIVIDUALŪS PRIZAI ŠVENTĖS DALYVIAMS

RENGINIŲ VEDIMAS

FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS