VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGA
ĮMONĖMS IR VERSLUI

VIRTUALIOS REALYBĖS RENGINIAI TIK NUO 45 EUR

Užšsisakykite dabar, nes taikome ypač lanksčią kainodarą.

 

PASLAUGOS ĮMONĖMS

VR ŠVENTĖS, VAKARĖLIAI

Dirbame išvien su geriausiais švenčių organizatoriais. Mūsų pramoga gali būti ir Jūsų renginio akcentas, ir visas renginys. VR sujungia – po renginio daugiau nebebus jokios tylos prie kavos aparato! Išbandykite ir tuo įsitikinsite. Virtuali realybė. VR Virtuali realybė. VR

TEAM BUILDING’ai - MOKYMAI

Suorganizuokite team building’ą kitaip. Su mūsų turimomis VR simuliacijomis galėsite atrasti savo komandos stipriąsias savybes. Rengnio metu išbandysite specialią fobijų programą ir galėsite įsitikinti, kokios baimės Jūsų darbuotojus labiausiai trikdo.

KONFERENCIJOS, PARODOS

Reprezentuosime Jūsų įmonės paslaugą ar produktą renginyje su virtualios realybės akiniais. Būsime dėmesio pritraukimo variklis parodoje. Dirbame tiek mažuose, tiek masiniuose renginiuose ir kaip pagrindiniai, ir kaip vieni iš šventės pramogų tiekėjų.

TAI NE TIK ŽAIDIMAI IR PRAMOGA

Daugelis žmonių, ypač vyresnių, yra įsitikinę, kad virtuali realybė skirta tik žaidimams. Tai nėra tiesa: technologija naudojama ir moksle, ir medicinoje, padeda kovoti su depresija, autizmu ir kitomis ligomis.

TURITE IDĖJĄ?

VR SPRENDIMAI VERSLUI

Turite idėją, kurią norite įgyvendinti virtualioje realybėje? Susisiekite – atrasime Jums tinkamą sprendimą. Jūsų programos – mūsų įranga.
Dažnai įmonėms neapsimoka turėti savo VR įrangos, nes jos neeksploatuoja tiek, kad ši atsipirktų. Išsinuomoti virtualios realybės įrangą yra gerokai pigiau nei turėti nuosavą, todėl kreipkitės į mus ir pasiūlysime tinkamą sprendimą Jūsų verslui.

SUSISIEKTI

 

PASLAUGŲ PASIRINKIMAS

PAPILDOMOS PASLAUGOS

INDIVIDUALŪS PRIZAI ŠVENTĖS DALYVIAMS

RENGINIŲ VEDIMAS

FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS