TELEVIZORIAUS NUOMA

TV LG 49UK6300MLB

2019 metų stilingų metalinių rėmelių 49 colių (124 cm) ekrano LG televizorius daugumai renginių ar asmeniniam naudojimui namuose.
Tikslios ir itin aiškios spalvos matomos į ekraną žiūrint bet kuriuo kampu.

Pridedama: 10 m ilgiklis ir HDMI kabelis

STUMDOMAS TV STOVAS

Stumdomas televizoriaus stovas su fiksuojamas ratukais leis ne tik lengvai perstumti televizorių, bet ir užtikrins jo saugią eksploataciją.
Televizoriaus aukštis lengvai reguliuojamas nuo 135 cm iki 180 cm.
485×293 mm dydžio lentyna pulteliams, dokumentams ir kt. pasidėti.

PREZENTACIJŲ JUNGIKLIS

Ypač patogus įrankis konferencijų metu. Jungiklis nepriekaištingai veikia atsitojus net ir dideliu atstumu. Pultelis yra su įmontuotu lazeriu.

KOMPLEKTAS (TV+STOVAS)

1 DIENA – 40€/d

2-3 DIENOS: 30€/d

5-7 DIENOS – 20€/d

PRIEDAI

ĮRANGOS PRISTATYMAS, PAJUNGIMAS

PREZENTORIUS

HTC VIVE VR AKINIŲ NUOMA

OCULUS GO VR AKINIŲ NUOMA

REZERVACIJA

REIKIA PATARIMO?

Padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą, tiesiog parašykite mums el. laišką. Taip pat galite su mumis susiekti telefonu +37064725985.

Jums gali patikti ir šie produktai

VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGA

ĮMONIŲ RENGINIAMS

Pasirūpinsime komandinėmis ir azartiškomis užduotimis, didžiausias baimes atskleidžiančiomis patirtimis ir dar daugiau! Būsime ir linksmoji Jūsų team building‘o dalis. Prisiimame atsakomybę už tai, kad apie renginį dar ilgai kalbėtumėte kavos pertraukėlių metu!

DAUGIAU

VAIKŲ ŠVENTĖMS

Vėl per gimtadienį į kiną ir saldžių spragėsių? Nustebinkite savo vaiką su VR leisdami jam įsikūnyti į mėgstamiausią superherojų, pasivaikščiojant po mėnulį ar vandenyno dugną, o, galbūt, išbandant svaiginančias karuseles! Prižadame, kad žinome, ko Jūsų vaikas norės per kitas Kalėdas!

DAUGIAU